زبان دارت
وبلاگ

زبان دارت و موارد استفاده آن چیست؟

دارت یک زبان شی گرا است که شباهت زیادی به نحوه برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت دارد. زبان برنامه‌نویسی Dart به راحتی می‌تواند با کدهای بومی یا جاوا اسکریپت همگام شودبرنامه ‌نویسی دارت بر روی چندین سیستم عامل قابل اجرا است. این برنامه برای دسکتاپ، موبایل، سرور و وب قابل پیاده‌سازی است.

ادامه مطلب »

کاربرد نرم افزار xampp چیست؟

xampp ابزاری جهت توسعه طراحی شده‌ است تا به طراحان سایت و برنامه نویسان اجازه تست کردن کارهایشان را روی کامپیوتر خودشان بدهد و بدون این که نیاز به به اینترنت داشته باشند .امادر واقعیت بعضی مواقع نرم افزار زمپ برای سرویس دهی صفحات وب روی اینترنت هم استفاده میشود.

ادامه مطلب »
فلاتر چیست
وبلاگ

فلاتر چیست؟

فلاتر یک چارچوب واسط موبایل و یک بسته توسعه نرم‌افزار رایگان و متن‌بازاست. فلاترضمن حفظ قوام بصری بین سیستم عامل ها، سهولت توسعه را با عملکردی مشابه عملکرد طبیعی ترکیب می کند. در سایت ایلیشا ما در مورد اینکه چگونه از فلاتر برای ساخت برنامه استفاده کنیم صحبت می کنیم.

ادامه مطلب »
فراهم کردن امنیت وب سایت
وبلاگ

امنیت وبسایت چیست؟

چگونه امنیت وبسایت خود را فراهم کنیم .باکمک به روز رسانی برنامه ها واستفاده از ابزار هایی این کار را انجام می دهیم تا از حملات احتمالی به وبسایت خود جلوگیری کنیم.

ادامه مطلب »
فریلنسری و ویژگی های آن چیست؟
وبلاگ

فریلنسری چیست؟

 فریلنسر  (Freelancer) به شخصی می گویند که خود اشتغالی دارد و لزوماً متعهد به کارفرمای خاصی نیست. این افراد می توانند در یک زمان چندین کارفرما داشته باشند.

ادامه مطلب »