وب سایت
وبلاگ

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

وب سایت ها ویترینی برای نمایش کسب و کار ها در فضای مجازی هستند. امروزه بیشتر افراد برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود به اینترنت مراجعه می کنند. بنابراین هر تجارتی امروزه نیاز به یک وب سایت برای ارائه خدمات و رقابت با سایر شرکت ها دارد.

ادامه مطلب »
سئو چیست؟
وبلاگ

سئو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به اختصار سئو نامیده می شود، به منظور بهبود عملکرد سایت براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر انجام می گیرد. سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. در ادامه به بررسی سئو و کاربرد آن می پردازیم.

ادامه مطلب »
انواع هاست
وبلاگ

هاست چیست و انواع هاست کدامند؟

شناخت انواع هاست می تواند به شما در انتخاب هاست مناسب کمک کند. درک شما از مفهوم اینکه هاست چیست میتواند در انتخاب شما موثر باشد. در این مقاله از وب سایت ایلیشا به بررسی ویژگی های یک هاست خوب می پردازیم تا بتوانید هاست موردنظر خود را انتخاب کنید.

ادامه مطلب »
دامنه چیست؟
وبلاگ

دامنه چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

دامنه آدرسی است که شما با وارد کردن آن در مرورگر تان وارد یک سایت می شوید. دامنه نام منحصر به فردی است که برای شناسایی وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. دامین نشان دهنده اسم تجاری و لقب شماست و نوع فعالیت شما را مشخص می کند.

ادامه مطلب »
Adobe
وبلاگ

معرفی محصولات کاربردی Adobe

Adobe یک شرکت نرم افزاری آمریکایی است. نام رسمی این برند Adobe Systems است. این شرکت، به دلیل محصولات نرم افزاری چندرسانه ای و خلاقیت در جهان شناخته شده است. این شرکت محصولات کاربردی محبوب و پر طرفدار متعددی دارد. محصولات این شرکت انواع نیازهای خلاقانه کاربران را تأمین می‌کند.

ادامه مطلب »
پایگاه داده
وبلاگ

پایگاه داده چیست ؟و چه کاربردی دارد؟

اصطلاح پایگاه داده اغلب به هر مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط اشاره می‌کند. به مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط، ساختارمند یا سازمان‌یافته گفته می‌شود. که دسترسی به این اطلاعات معمولاً از طریق سیستم مدیریت پایگاه داده یا صورت می‌گیرد. در ادامه این مقاله از سایت ایلیشا به بررسی این سیستم می پردازیم.

ادامه مطلب »